Teamleder medlem/giveremeling@knifregnskap.no452 51 406Eivinn MelingKristiansand
  
Salgssjefwilberg@knif.no404 08 987
  
Direktørgillebo@knif.no404 05 996
  
Rådgiver marked og mediahagen@knif.no404 05 986
  
Salgssjef Storhusholdningrisdal@knif.no404 05 994
  
IT-rådgivernesje@knif.no404 05 983
  
Forhandlingssjefhegle@knif.no404 05 988
  
Kategoriansvarlig mat og reiselivandreassen@knif.no404 05 981
  
Businesscontroller eklund@knif.no404 08 991
  
IT-rådgiverhverven@knif.no905 23 109
  
Leder Knif Innkjøpopdal@knif.no952 35 818
  
Kommunikasjonssjefronningen@knif.no404 05 980
  
Kontorassistentjohn@knif.no23 10 37 30
  
Systemutviklerfhaaland@knifregnskap.no993 899 39Fredrik HaalandKristiansand
  
Rådgiver IKT/Marked/Kommunikasjonmlian@knifregnskap.no971 85 412Marta Dortea LianKristiansand
  
Leder innovasjon og automatiseringfhoyland@knifregnskap.no404 32 401Frode HøylandKristiansand
  
Teamleder IKT driftgfrestad@knifregnskap.no404 30 148Grete FrestadKristiansand
  
Systemutviklerhvaaga@knifregnskap.no908 57 792Hans Egil VaagaKristiansand
  
Teamleder systemutviklingevangelderen@knifregnskap.no908 86 090Emile Van GelderenKristiansand
  
Teamleder fakturamottakhskoien@knifregnskap.no404 32 402Helene SkøienKristiansand
  
Konsulent fakturamottakisondena@knifregnskap.no404 32 416Ingvild SøndenåKristiansand
  
Konsulent fakturamottakmsandvik@knifregnskap.no404 32 408Møyfrid SandvikKristiansand
  
Regnskap- og lønnskonsulenttsteig@knifregnskap.no489 91 143   Toralvur SteigKristiansand
  
Teamleder regnskap og lønnosodal@knifregnskap.no404 32 410Øystein SødalKristiansand
  
Oppdragsansvarligadigernes@knifregnskap.no404 32 431Andreas DigernesÅlesund
  
Regnskap- og lønnskonsulentalauvrak@knifregnskap.noPermisjonAnne Karine LauvrakBergen
  
Regnskap- og lønnskonsulentasandersen@knifregnskap.no404 30 136Anne Synnøve AndersenLyngdal
  
Regnskap- og lønnskonsulentableka@knifregnskap.no404 32 420Anfinn BlekaSandnes
  
Oppdragsansvarligalauvsnes@knifregnskap.no404 32 439Astrid Steinbru LauvsnesSandnes
  
Oppdragsansvarligbabrahamsen@knifregnskap.no404 32 412Bodil AbrahamsenLyngdal
1 - 30Neste
Logg inn